Chceme jednat od začátku na rovinu, a proto zde uvádíme nejen výhody našich výprav ale i jejich nedostatky, vyplývající především z toho, že nejsme cestovní kancelář.

Podnikáme na základě živnostenského oprávnění:
Marcel Březík IČ:75797381
Petra Bartoňková IČ:87646099

Výhody:

FLEXIBILITA

Výlety a výpravy jsou určeny pro malé skupiny do 10 lidí, podle charakteru a náročnosti akce. Tento počet nám i Vám umožní maximální volnost. Pokud budete chtít, můžeme program upravit podle Vašich přání i přímo na místě. Dokážeme se přizpůsobit výkyvům počasí, únavě a dalším událostem, které se nedají naplánovat.

NEPLATÍTE MARŽE

Nejsme cestovní kancelář, veškeré zařizování a organizaci cest děláme s nadšením a zdarma. (Cestovní kancelář by si účtovala marži z ceny zájezdu nebo provizniho prodeje. Navíc by se jí většinu z našich výprav vzhledem k malému počtu lidí ve skupině ani nevyplatilo realizovat.) S námi zaplatíte jen skutečné náklady (doprava, ubytování, průvodce – tlumočník). Nás si zaplatíte pouze jako průvodce a tlumočníka, ostatní služby, které vám zprostředkujeme, platíte na miste přímo dodavatelům.

ORIGINALITA

Nabízíme zcela jedinečné programy. Naši nabídku nenajdete u žádné české cestovní kanceláře.

Nevýhody:
Je pochopitelné, že v menší skupině zaplatí každý účastník větší částku na pokrytí společných nákladů. To je nutná daň za to, že se nebudete mačkat s čtyřiceti lidmi v autobuse a užijete si přátelskou až rodinnou atmosféru. Stejně tak Vám to umožní přizpůsobit si cestu Vašim požadavkům a čas tak budete trávit efektivněji a výhradně aktivitami, které zajímají Vás. Užijete si toho tak víc za stejný čas, než by se Vám podařilo jakožto účastníkovi zájezdu.

Nejsme cestovní kancelář. Bohužel nejsme schopni ručit za případné problémy způsobené dodavateli (pochybení dopravce, ubytovacích zařízení atd.) či nenadálými okolnostmi (např. špatné počasí, stávky atd.). Můžeme Vám však slíbit, že uděláme vše, co je v našich silách, abychom takovým nepříjemnostem předešli např. včasnou úpravou programu nebo se přizpůsobili tak, aby Váš zážitek z dovolené byl negativně ovlivněn co nejméně.

Co Vám nabízíme:

Program – Na základě Vaší poptávky Vám vypracujeme program na míru dle Vašich finančních možností a osobních preferencí. Nabídka bude obsahovat doporučení na ubytování, případně zajištění rezervací, dle dohody. Cena takové nabídky se odvíjí od délky trvání Vaší cesty, v závislosti na počtu rezervací hotelů, zakoupení letenek či pronájmu auta. Cena takovéto služby se pohybuje od 3000 Kč za týden programu.

Program a služby průvodce na Vaší výpravě. Na základě Vaší poptávky Vám vypracujeme program na míru dle Vašich finančních možností a osobních preferencí včetně kalkulace služeb průvodce.