Jsem zkušený průvodce, který vám nabízí své služby při organizaci a doprovodu na vašich cestách všude po světě. Z těch vzdálenějších se pravidelně vracím do států jako: Island, Kolumbie, Kostarika, Nikaragua, Panama, USA, Venezuela a Nový Zéland. Letos jsem si připravil programy do Brazílie a na Havaj.
Všude tam jsem žil, pracoval, cestoval, bavil se a našel místní přátele. Poznávat se mnou tyto země má pro mé souputníky řadu výhod. Mí hosté mají lepší podmínky ubytování, půjčují si auta za nižší ceny a ochutnají zaručeně nejlepší místní speciality, protože vím, kde jsou místní osvědčené a prověřené podniky.

Na základě více než patnáctileté praxe průvodce pro cestovní kanceláře se mi podařilo identifikovat hlavní výhody i nevýhody při cestování v organizované skupině nebo individuálně.

Vám, mým klientům, rád ukáži to nejlepší, co z té které vámi zvolené zemi znám či vím, že by pro vás mohlo být zajímavé. Cílem mého snažení je zvýšit maximálně šance na to, že se vám vaše vysněná dovolená organizovaná s naší pomocí zapíše nadlouho do vašich srdcí jako naprosto jedinečná a nezapomenutelná.Vždy jsou u nás jasné preference:

1. Bezpečnost

2. Spokojenost a poznání

3. Efektivita

Nejčastěji pramení nespokojenost klientů organizovaného zájezdu z neshody s ostatními účastníky či z jiné představy o zaměření vybraného zájezdu. Ve vetší skupině je více tlaků, aby se stihnul veškerý program, který je naplánovaný v katalogu, přičemž vy můžete preferovat pohodovější způsob odpočinku a moc rádi byste pro změnu na jiném kouzelném místě zůstali o den déle, což s ohledem na skupinu a nalinkovaný program opět není možné. Stejně tak vám může vaši dovolenou zkazit přítomnost osoby, jež jakoby z oka vypadla vaší nenáviděné tchýni nebo třeba pár kuřáků ve skupině nekuřáků.

Pokaždé se snažím vytvořit program přímo na míru vám nebo vaší skupině přátel, se kterými se na cestu hodláte vydat. Můžete si vybrat z toho nejlepšího, co daná oblast nabízí a díky zkušenostem jsem schopen vám program doporučit a vyladit tak, aby vyhovoval vašim požadavkům. Máte zájem o náročný několikadenní trek divokou přírodou? Nebo raději dáváte přednost pobytu u moře ve stylovém domě na pláži v místní rybářské vesničce? Připravím vám pobyt plný dobrodružství i odpočinku. Navštívíme divočinu i civilizaci. Ukáži vám přírodu ochočenou i nezkrotnou. Jak si budete přát a s maximální možnou mírou flexibility, protože až na místě můžete zjistit, že pochod v pralese vám vlastně bude stačit na jeden den a místo toho byste si rádi zkusili např. vytoužené mořské kajaky či výlet za velrybami.

Proč vyrazit právě s Panaticou:

  • V menší skupině Vašich přátel je daleko méně příležitostí k neshodám a více prostoru pro splnění osobních přání
  • Flexibilita – možno měnit program i v průběhu cesty
  • Přátelská atmosféra, dobrá nálada, pohoda a relaxace
  • Nezapomenutelné zážitky, dobrodružství a romantika
Ukázka možných výprav
Kostarika pro náročné
Kostarika – krása a dobrodružství za dostupnou cenu
Kostarika – svatební cesta v ráji
Panama, Kostarika, Nikaragua – rozdílnost zemí a kultur
USA – okruh po nejlepších NP západního pobřeží
Venezuela – za Indiány a stolovými horami
Island – ve stanech nebo hotelech
Nový Zéland obsáhle

Napište mi nebo zavolejte a dozvíte se více. S potěšením pro vás zcela nezávazně přichystám celou akci „na klíč“ nebo poskytnu konzultaci k programu, který jste si sami připravili.(pokud tedy budu vědět :), nelze znát vše)